Apie kompaniją Interlux

Interlux

MEDICINAI    MOKSLUI    GYVENIMUI

Tarptautinė kompanija „Interlux“ yra naujausių medicinos ir mokslo technologijų tiekėja, viena didžiausių šios srities įmonių Lietuvoje, veikianti nuo 1994 m. Plėsdama savo veiklą Baltijos šalyse, bendrovė jau tapo medicininės veiklos lyderiaujančia kompanija ir Latvijoje.

PLATINA pažangiausias medicinos, mokslo, veterinarijos, diagnostikos, chirurgijos sistemas, laboratorinę įrangą, in vitro diagnostikos reagentus bei vienkartines medicinos priemones.
 
DIEGIA medicinos technologijas, sukurtas pasaulyje lyderiaujančių kompanijų BD, „Agilent“, „Stryker“, „Arkray“, „Haemonetics“, „Bard“, „Qiagen“, „MacoPharma“, „Thermo Scientific“, „Wright Medical Technology“, „Accuray“ ir kitų.
 
DIRBA aukštos kvalifikacijos priežiūros inžinieriai, nuolatos atnaujinantys savo žinias atstovaujamų įmonių mokymuose ir prižiūrintys klientų įrangą visoje Lietuvoje.
 
PROPAGUOJA saugią mediciną, patikimą partnerystę bei profesionalius sprendimus pacientui ir medicinos personalui.
 
Pažanga, kokybė, efektyvumas ir saugumas – kertinės kompanijos vertybės.

Kompanija savo veiklą suskirstė į 5 grupes, kurių atstovai optimaliai įgyvendina bendrovės tikslus konkrečiose srityse. Susisteminus „Interlux“ komandą, išryškėjo kolektyvo susitelkimas bei ryžtas, tad darbuotojai iš gausios ir greitai besikeičiančios informacijos greičiau geba išskirti svarbiausias kryptis bei svarbiausias įžvalgas tinkamai perteikti klientams.


Analizinės ir industrinės diagnostikos technologijų (AID) grupė
 
Industrinių tyrimų laboratorijas aprūpiname ne tik moderniausiais instrumentais ir cheminei analizei skirtais produktais, bet ir sudėtinga laboratorinių duomenų analizės programine įranga.
In vitro diagnostikos technologijų  (IVD) grupė
 
Laboratorinės medicinos centrus aprūpiname naujausiomis in vitro diagnostikos technologijomis ir reagentais bei vienkartinėmis laboratorinės medicinos priemonėmis. Taip pat diegiame automatizacijos sprendimus ir įrangą in vitro diagnostikos laboratorijoms.
Terapijos ir vaizdų diagnostikos technologijų (TVD) grupė
 
Tiekiame Lietuvos sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigoms novatoriškas ir saugias pacientų kasdienės priežiūros, neinvazinės terapijos, vaizdų diagnostikos, bioregeneracinės medicinos, donorų atrankos bei ištyrimo technologijas.
Mokslo ir laboratorinių tyrimų Technologijų (MLT) grupė
 
Tiekiame technologijas citomikos, genomikos, proteomikos, mikrobiologijos tyrimams. Ypatingą dėmesį skiriame infekcijų diagnostikai ir valdymui bei greitesnei genetinių ir farmakogenetinių tyrimų pažangai.
Šeimos medicinos ir sveikos gyvensenos technologijų (SMG) grupė
 
Aprūpiname šeimos gydytojų kabinetus naujausiomis diagnostikos priemonėmis bei siūlome visus kabinetų darbui reikalingus produktus.
Taip pat tiekiame ypatingus sveikai gyvensenai skirtus produktus, palaikančius sveikatą ir gerinančius gyvenimo kokybę; jų veiksmingumas pagrįstas klinikiniais tyrimais (įrodymais).