Interlux Nauji produktai

Pateikta 50 produktai(-as) iš 50
Produktų kiekis puslapyje

NCT-SYST-Dx, Prosigna įgalinta sistema

FLEX - CE IVD Prosigna įgalinta sistema. Sistemą sudaro mėginio paruošimo sistemos dalis (Prep Station) ir mėginio analizės sistemos dalis (Digital Analyzer with FLEX, IQ/OQ/PQ).
 

Prosigna rinkinys prognostiniam krūties vėžio tyrimui

Prosigna rinkinys skirtas 1 mėginio/paciento prognostiniam krūties vėžio tyrimui. Rinkinį sudaro žymenų rinkinys, kontrolinis mėginys ir visi reikalingi reagentai, kurie yra laboratoriškai patikrinami prieš išsiunčiant užsakovui.
 

Agilent 6200 Series skrydžio laiko masių spektrometras

Agilent 6230B TOF LC/MS sistema suteikia galimybę atlikti kuo įvairiausius kaip mažų taip ir didelių molekulių tyrimus- profiliavimą, identifikavimą, charakterizavimą, kiekybinį nustatymą. Kartu su duomenų apdorojimo programine įranga ši sistema padeda spręsti pačius įvairiausius uždavinius tokiose srityse, kaip vaistų kūrimas, toksikologija, rekombinantinių baltymų tyrimai.

Dujų chromatografas Agilent 7820A GC

Agilent 7820A GC - tai supaprastinto naudojimosi sistema išlaikanti įrodytą Agilent GC sistemų patikimumą. Prieinama, aukštos kokybės GC sistema mažoms ir vidutinėms laboratorijoms, kurios atlieka įprastas analizes, naudojant standartinius GC metodus. 7820 modelis buvo sukurtas siekiant padidinti veiksmingumą, sumažinti eksploatacinę priežiūrą, kad būtų užtikrinta greita investicijų grąža.
 

Dujų chromatografas Agilent 7890B GC

Agilent 7890B GC intelektualioji sistema buvo sukurta remiantis daugiau nei 40 metų dujų chromatografijos patirtimi. Pažangios 7890B GC funkcijos padės Jums padaryti daugiau per trumpesnį laiką. Kokybiškai ir patikimai pagaminta sistema leis išlaikys savo aukštą veiklos lygį ilgus metus.