Profesionalams Specializuotoms medicinos įstaigoms Anesteziologija ir reanimatologija

Anesteziologija ir intensyvioji terapija – vienos sparčiausiai besivystančių mokslo sričių. Anesteziologai-reanimatologai, atsižvelgdami į atliekamos procedūros ar operacijos pobūdį bei paciento būklę, parenka optimalų nuskausminimo būdą, taip pat taiko intensyvią terapiją kritinės būklės pacientams.
 
Šioje kategorijoje pristatome naujausias, efektyviausias ir saugiausias priemones, taikomas anesteziologijoje ir reanimatologijoje: pradedant vienkartinėmis priemonėmis (kateteriai, slėgio keitikliai, epidurinės/spinalinės anestezijos rinkiniai ir t. t.), ultragarsinės diagnostikos, temperatūrinės terapijos, portatyviniais DPV, paciento šildymo aparatais, kraujo dujų bei biocheminių analizatoriais, infuzijų kraujo šildytuvais, gyvybinių funkcijų monitoriais ir anesteziologijos simuliatoriais, baigiant autohemotransfuzijos ir anesteziologijos sistemomis.
 
Klientams siūlome gerai žinomų bei patikimų gamintojų, tokių kaip BD, „Argon“, „Bard“ vienkartines priemones, iš kurių paminėtinos šios: BD arterinė kaniulė, skirta įvedimui įkišti į periferines arterijas, kraujo spaudimo monitoringui arba kraujo dujų tyrimui; PICC periferiškai įkišamas centrinės venos kateteris; ilgalaikio naudojimo „Hickman“ kateteris, padengtas „VitaCuff“ antimikrobine medžiaga, kuri sulaiko bakterijų migraciją per dūrio vietą ir padaro kateterį saugesnį; „FlowswichTM“ technologija, padedanti sumažinti kraujo netekimą ir reguliuoti švirkščiamo skysčio kiekį į arteriją; patikimiausi slėgio matavimo davikliai rinkoje; vienkartinis slėgio keitiklių rinkinys „GabarithTM“, išsiskiriantis tuo, kad tai vienintelė testuota ir aiškiai apibrėžtą paklaidą turinti matavimo sistema; „SafedrawTM“, leidžianti saugiai paimti arterinio kraujo mėginį per operaciją.
 
Didžiuojamės galėdami medicinos įstaigoms pasiūlyti gamintojo „BK Medical“ patikimą ultragarsinę įrangą, turinčią plačiausią specifinių daviklių spektrą intraoperaciniams, laparoskopiniams tyrimams, robotinei chirurgijai, bei išskirtinius 3D vaizdo daviklius. Anesteziologijoje naudojamas, kai reikia patekti į centrines kraujagysles esant komplikuotiems atvejams (netipinė anatomija ir pan.), nervinių rezginių blokadai, vietinei anestezijai.
 
Kompanija „Bard“ (JAV) gamina pažangiausius „Arctic Sun 5000“, skirtus stacionarinei hipotermijai. Neabejotina ankstyvos kontroliuojamos hipotermijos nauda neurologinėms išeitims pagerinti po kardiopulmoninio gaivinimo ir miokardo infarkto bei smegenų edemai mažinti po neurotraumos yra įrodyta klinikiniais tyrimais ir įtraukta į europines gydymo gaires. Nesant galimybei paciento prijungti prie stacionaraus įrenginio, siūlome „CaroCooler“ kaklo apykaklę – prietaisą, kuris gali būti lengvai naudojamas bet kur ir paruošiamas per kelias sekundes. Esant poreikiui šildyti pacientą, siūlome pacientų šildymo sistemą – „Unique Temp™“, pasižyminčia optimizuota ir į tikslą nukreipta šiluma bei labai trumpu sistemos paruošimo iki optimalios temperatūros laiku.
 
Nešiojamasis „Weinmann“ dirbtinės plaučių ventiliacijos įrenginys puikiai tinka naudoti trumpų paciento pervežimų ligoninės viduje metu ir testuoti, yra tylus, naudoja įprastą deguonies balioną. Siūlomas DPV sistemas galima praplėsti taip, kad tame pačiame terapiniame vienete prie DPV aparato ir deguonies baliono būtu integruotas ir paciento 6 kanalų EKG monitorius SpO2 stebėti bei defibriliatorius, veikiantis su įkraunamomis baterijomis (tik 17 kg).
 
Medicinos įstaigoms siūlome dviejų tipų kraujo dujų analizatorius: sausų reagentų technologiją – jono-selektyvinį metodą, bei patentuotą optinės fluorescencijos matavimo technologiją – unikalią technologiją, kuri naudoja šviesą kaip referentinį atskaitos tašką, todėl nereikalingi brangūs elektrodai. Platus tyrimų spektras (tHb, O2, jonizuotas kalcis – iCa ir t. t.).
 
Kraujo biocheminiams parametrams matuoti siūlome tris sistemas: amoniako koncentracijos kraujyje, biocheminių tyrimų, elektrolitų, kraujo dujų analizatorius ir tromboelastografijos analizės sistemą. Siūlomi analizatoriai pasižymi greičiu, tikslumu ir paprastumu naudoti. Tromboelastografijos analizės sistema pateikia išsamią paciento hemostazės būklės analizę, padedančią paskirti veiksmingesnį gydymą.
 
Infuzijų/kraujo šildytuvas „Belmont“ – tai pažangi mikroprocesorinė technologija, suderinta su patikima mechanine sistema, skirta šildyti ir leisti pacientams įvairius tirpalus, kraują ir kraujo produktus. „Belmont“ naudojamas per kraujingas operacijas, kai, netekus labai daug kraujo, reikia greitai ir saugiai sugrąžinti prarastą kraujo arba skysčio kiekį. Šią įrangą galima greitai paruošti ir ji leidžia sugrąžinti skysčius, pašildytus iki normotermijos, iki 1l per min. greičiu. O jei naudojama „Cell Saver“ sistema ir spėjama surinkti paciento kraują, grąžinti galima surinktą kraują. Siūloma įranga surenka per operaciją prarastą kraują, jį išvalo ir panaudoja pacientui. Tai sveikiau, nei naudoti donoro kraują. Su sistema galima apdoroti ir nedidelį kraujo kiekį, ekonominė nauda geriausiai matoma tada, kai reikalingi 2 vnt. eritrocitų.  Infuzijų kraujo šildytuvas naudojamas, kai skysčių nereikia suleisti greitai, šildo leidžiamą skystį.
 
Hemodinamikos ir ŠMT monitoriai padeda tiksliau įvertinti paciento būklę ir skirti reikiamas skysčio ir vazoaktyvių vaistų dozes. Naudodamas įprastines monitoringo priemones, anesteziologas negali tiksliai įvertinti, ar pacientas reaguos į kitą skysčio dozę. Siūlomi „LiDCO™“ hemodinaminiai monitoriai naudoja „PulseCore“ algoritmą, kuris yra mažai invazinis, naudoja tik arterinio invazinio spaudimo signalą nuo radialinės arterijos arba neinvazinį kraujo spaudimą CNAP. Šis algoritmas yra labiausiai klinikiniais tyrimais pagrįstas ir duoda didžiausią tikslumą net sudėtingiausiomis sąlygomis, be to, tai vienintelis algoritmas, patvirtintas su vazoaktyviais vaistais.
 
„MicroScan“ sistema su AVA programiniu paketu atvaizduoja mikrocirkuliacijos vizualizaciją ir padeda įvertinti paciento būklę po sepsinio ar kardiogeninio šoko neatsitraukiant nuo paciento lovos. Šis metodas leidžia stebėti pacientą visą dieną, o  akumuliatoriaus nereikia įkrauti papildomai.
 
„WAKIe TO“ – širdies minutinio tūrio matavimas neinvaziniu būdu, per stemplę. Tęstinis, realaus laiko kardiovaskulinių parametrų įvertinimas operacinėje ir intensyvioje terapijoje, kai pacientai yra nestabilios hemodinamikos.
 
Siekdami tobulinti gydytojų mokymo procesą, siūlome įvairaus pobūdžio simuliatorius. Pvz., HPS simuliatorius yra visiškai automatinis, tikslus ir sukurtas specialiai naudoti per anestezijos, reanimacijos ir kvėpavimo palaikymo mokymus. Šis simuliatorius neturi analogų pasaulyje dėl aukšto automatizavimo lygio ir papildomų funkcijų. Tai vienintelis simuliatorius, reaguojantis į tikrus suleidžiamus vaistus ir duodantis galimybę viską stebėti per realius klinikinius monitorius.
Pateikta 62 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

Weinmann Medumat Standard dirbtinis plaučių ventiliatorius

 • Puikiai tinka naudoti trumpų paciento pervežimų ligoninės viduje metu.
 • Tinkamas oksigenoterapijai, turi PEEP funkciją.
 • DPV sistemas galima praplėst.
 • Portatyvinė sistema yra itin kompaktiška, lengva, greitai tvirtinama prie pervežamo paciento lovos ir paruošiama darbui.

Stacionarinė išorinės hipotermijos mašina Arctic Sun 5000

 • Saugumas. Neinvazinė sistema, neturi su invazija susijusių komplikacijų.
 • Greitesnis paruošimas darbui- neinvazinę hipotermiją galima pradėti labai greitai.
 • Efektyvumas ir neurologinės išeitys šaldant kūno paviršių nenusileidžia invaziniam šaldymui.
 • Tiksli automatinė temperatūros kontrolė, lėtas atšildymas, paprastas valdymas.
 • Išsamios mokymo programos, 24 val. veikianti pagalbos linija.
 • Greitas gydymo protokolų pasiekimas -  spausdinami, archyvuojami.
Teigiamas kontroliuojamos hipotermijos ekonominis naudingumas (kainos/efekto santykis) įrodytas tyrimais.

Skubios hipotermijos sukėlimo priemonė CaroCooler

CaroCooler atvėsina miego arterijas neinvaziniu būdu, tai:

 • Naujoviška;
 • Ne invazinė priemonė;
Selektyviai aušina miego arterijas.

MicroScan sistema su AVA programiniu paketu mikrocirkuliacijos vizualizacijai atvaizduoti neatsitraukiant nuo paciento lovos

MicroScan sistema susideda iš: vaizdo mikroskopo ir LED apšvietimo elementų bei didina vaizdą iki 5 kartų. Joje yra įdiegtas stroboskopinis apšvietimas, kuris pagerina matomumą ir leidžia efektyviai fiksuoti eritrocitų judėjimą kraujagyslėse. Dėl šio metodo, pacientą galima stebėti visą dieną be papildomo akumuliatoriaus įkrovimo.  Stebėjimo rezultatus galima įrašyti bet kuriuo prietaisu, turinčiu standartines vaizdo perdavimo/priėmimo jungtis, kadangi sistema turi standartines vaizdo jungtis (PAL arba NTSC).

WAKIe TO neinvazinis ezofaginis dopleris širdies minutinio tūrio monitoravimui

 • Tęstinis, realaus laiko kardiovaskulinių parametrų įvertinimas operacinėje ir intensyvioje terapijoje nestabilios hemodinamikos pacientams.
 • Patvirtinta nauda į tikslą nukreiptos skysčių terapijos optimizavimui.
 • Greitas atsistatymas po ortopedinių, laparotominių operacijų, trumpesnis hospitalizacijos laikas, mažiau pooperacinių komplikacijų.
 • Paprastas, neinvazyvus, nebrangus hemodinaminių parametrų monitoravimas.
 • Greitai ir lengvai įvedamas aukštos kokybės daviklis – zondas su vienkartiniu apsauginiu apvalkalu.
 • Skaitmeninė technologija, lietimui jautrus ekranas, duomenų saugojimas kietajame diske.
 • M-mode režimas, padedantis tiksliai išlaikyti daviklio padėtį.
Gamintojas ATYS Medical, (Prancūzija)