Profesionalams Specializuotoms medicinos įstaigoms Apsisaugojimo priemonės

Šiandien daug diskutuojama apie šalutinį chemoterapinių vaistų poveikį pacientui, deja, retai kalbama apie nuodingą jų poveikį gydytojams, slaugytojams, vaistininkams ir kitiems nuolat dirbantiems užterštoje aplinkoje. Toksinis ir žalojantis chemoterapinių vaistų poveikis yra kliniškai įrodytas, todėl nuo ekspozicijos būtina apsaugoti bent jau tuos žmones, kuriems preparatai nėra skirti. Dažnai tai jauni, reprodukcinio amžiaus žmonės, ekspoziciją su toksiškais vaistais nuolatos turintys savo darbe. Neminint ūmių apsinuodijimų (pykinimas, vėmimas, gleivinių sudirginimas, nuplikimas, organų pažeidimas), kliniškai įrodytas kancerogeninis, teratotoksinis, organotoksinis, genotoksinis, nuodingas vaisiui ir moters reprodukcinei sistemai poveikis.
 
Išsivysčiusiose šalyse toksinių preparatų ekspozicijos problema sprendžiama naudojant sandarios vaistų pernešimo sistemos prietaisus CSTD (angl. Closed System Transfer Device). Jie mechaniškai užkerta kelią aplinkos medžiagoms patekti į sistemą ir iš sistemos į aplinką tiek skysta, tiek dujine, tiek aerozoline forma bei apima visas darbo su toksiškais vaistais stadijas: pradedant paruošimu, baigiant atidavimu utilizacijai.
 
BD Phaseal ™“ sistema, nepriklausomos klinikinės studijos duomenimis, yra vienintelė visiškai atitinkanti sandarios sistemos CSTD sąvoką. Dėl unikalios slėgį išlyginančios kameros vaisto pakuotėse, švirkštuose ir kitose talpose nesusidaro teigiamas slėgis, taigi ruošiamas vaistas neturi galimybės išsiveržti į aplinką. Sistemos jungtys yra su dvigubomis membranomis, praduriamomis tik saugiai prisijungus. Tokios jungtys išlieka visiškai sausos ir atjungus, taigi panaudotas sistemas galima saugiai utilizuoti. „BD Phaseal ™“ sistemų naudojimas turi neabejotiną ekonominę naudą, nes traukos spintos ir brangios bei nepakankamai efektyvios specializuotos apsaugos priemonės tampa nereikalingos. „BD Phaseal ™“ sistema padeda taupyti vaistus, pasižymi universalumu – ji suderinama su visomis chemoterapinių vaistų fasuotėmis bei paciento prieigos priemonėmis, turinčiomis luer lock jungtis.
Pateikta 1 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

BD PhaSeal™ uždara sistema darbui su toksiškais vaistais

  • Apsaugo personalą nuo priešžvėžinių bei kitų toksiškų ir lakių parenteraliai skiriamų vaistų poveikio.
  • Saugus darbas su toksiškais vaistais be traukos spintos.
  • Visiškai sandari sistema nuo pat vaistų paruošimo iki suleidimo pacientui.
  • Apsaugo vaistą nuo aplinkos medžiagų ir mikrobų patekimo, o aplinką - nuo galimo vaisto išsiveržimo tiek skysta, tiek dujine, tiek aerozoline forma.
  • Naudojama su visais standartiniais vaistų išfasavimais ir žarnelių sistemomis.
  • Sistema susideda iš įvairaus dydžio protektorių, injektorių, konektorių ir infuzinių adapterių.