Profesionalams Specializuotoms medicinos įstaigoms Biopsija

Biopsija – tai ląstelių ar audinių gabalėlio paėmimas ištirti. Mėginys imamas iš to organo ar vietos, kur matomi pakitimai. Šiuo metu biopsija yra tiksliausias tyrimas diagnozuojant daugelį ligų, ypač vėžį. Specialiomis biopsinėmis adatomis audinių ar ląstelių mėginiai gali būti paimti beveik iš visų žmogaus organų. Paimtas mėginys (bioptatas) siunčiamas į laboratoriją, padalijamas labai plonais pjūviais, dedamas ant stikliukų ir nudažomas specialiais dažais.

Siūlome pagalbines priemones, reikalingas biopsijai atlikti: vienkartines biopsijos sistemas, daugkartinį minkštųjų audinių biopsijos prietaisą, vienkartinius, sterilius prostatos biopsinių adatų kištukus bei jiems skirtus valymo šepetėlius, medicininį ultragarsinį gelį, įvairių dydžių lateksinius ir nelateksinius užvalkalus, skirtus įvairių kompanijų echoskopams ir laparoskopams. Taip pat „DuaLokTM“ – lokalizuojančias vielas, skirtas krūties fibrozinio audinio lokalizacijai nustatyti. 
Pateikta 10 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

Valymo šepetėliai

Skirti valyti daugkartinius biopsinių adatų įvediklius.

Transvaginaliniai ir transrektaliniai biopsinių adatų įvedikliai

Vienkartiniai, sterilūs prostatos biopsinių adatų įvedikliai,  tinkantys ALOKA, GE, KONTRON, PHILIPS, SIEMENS, TOCHIBA, ESOATE, SONOSITE, MINDRAY, ULTRASONIX, ZANORE, TERASON, HITACHI, SHIMADZU ultragarso aparatams.

Ultragarsinis gelis

Medicininis ultragarsinis gelis, skirtas atlikti endoskopinėms procedūroms. Tūris 250 ml-5L.

Lateksiniai echoskopų ir laparaskopų užvalkalai

Įvairių dydžių lateksiniai užvalkalai, skirti 
ALOKA, GE, KONTRON, PHILIPS, SIEMENS, TOCHIBA, ESOATE, SONOSITE, MINDRAY, ULTRASONIX, ZANORE, TERASON, HITACHI, SHIMADZU kompanijų echoskopams ir laparoskopams.

Nelateksiniai echoskopų ir laparaskopų užvalkalai

Įvairių dydžių nelateksiniai užvalkalai, skirti
ALOKA, GE, KONTRON, PHILIPS, SIEMENS, TOCHIBA, ESOATE, SONOSITE, MINDRAY, ULTRASONIX, ZANORE, TERASON, HITACHI, SHIMADZU kompanijų echoskopams ir laparoskopams.