Profesionalams Specializuotoms medicinos įstaigoms Chirurgija

Šiandien reikalingos naujos, patikimos ir greitos diagnostikos technologijos, pažangūs gydymo metodai (ypač onkologijos ir chirurgijos srityse), kurie ne tik padidintų gydymo efektyvumą, pacientams suteiktų geresnę gyvenimo kokybę, bet ir leistų sumažinti gydymo kaštus.
 
Šioje kategorijoje pristatome įrankius ir priemones, kurios naudojamos tiek bendrojoje chirurgijoje, tiek specifinėse srityse: kardiochirurgijos, kraujagyslių chirurgijos, laparoskopijos (galime pasiūlyti specialų mokymosi simuliatorių), nefrourologijos, neurochirurgijos bei plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos.
 
Taip pat savo klientams siūlome platų asortimentą chirurginių instrumentų, šviesolaidžių, galvinių šviesos laikiklių, įvairaus tipo šviesos šaltinių ir itin šiuolaikišką bei modernią robotinės chirurgijos sistemą „da Vinci“.
 
Chirurgijos sistema „da Vinci“ – vienintelis JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtintas daugiafunkcis chirurginis robotas. Tai pažangiausia technologija užtikrinantį paciento saugumą per ir po operacijos, leidžianti gydytojui lengviau, tiksliau ir patogiau atlikti sudėtingas bei ilgas minimaliai invazines operacijas. Taikymo sritys – urologija, ginekologija, pilvo/ bendroji chirurgija ir kardiochirurgija.
Robotinė chirurgija pripažinta gydant prostatos vėžį minimaliai invaziniu būdu, nes išsaugo pacientų lytinę sveikatą bei gyvenimo kokybę.
2014 m. pasaulyje bus atlikta apie 550 tūkst. „da Vinci“ roboto asistuojamų procedūrų, o tai – daugiau kaip 1 500 operacijų kasdien. Kiekvienais metais šis skaičius didėja. Naujausiais duomenimis, JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino „da Vinci“ sistemos pritaikymą gydant galvos ir kaklo vėžį.
Robotinė chirurgija medicinai suteikia reikšmingų privalumų: pagerinta vizualinė sistema leidžia geriau matyti, 3D vaizdas ir didinimo galimybė padeda dirbti tiksliai, įrankių veikimo amplitudė ir išdėstymas padidina gydytojo veiksmų laisvę operacijos metu. Novatoriška „da Vinci“ sistema leidžia chirurgui operuoti per atstumą, stebint operacinio lauko trimatį vaizdą: gydytojas valdo roboto rankas, kuriose laikomi instrumentai. Tai moderniausia minimaliai invazinės chirurgijos sistema pasaulyje, kuri pagerina operacinę chirurgiją ir pacientas dėl to netenka mažiau kraujo, ligoninėje praleidžia mažiau laiko, greičiau sugrįžta į įprastą gyvenimą. Sistema iki kelių kartų sumažina galimų komplikacijų riziką, be to, kosmetinis poveikis pacientui lieka mažesnis nei po įprastos operacijos.
Prostatektomija ir histerektomija – pagrindinės procedūros, atliekamos su „da Vinci“ chirurgine sistema, kuri taip pat leidžia atlikti ir kitas subtilias bei sudėtingas urologines, ginekologines, pilvo, širdies bei kitų organų operacijas, didina matomumą, tikslumą ir kontrolę vos per keletą mažų pjūvių.
Šiuo metu jokie analogai Lietuvoje nėra naudojami. Minimaliai invazinės chirurgijos paslaugos mūsų šalies pacientams užtikrinamos tik laparoskopiškai.
 
Tinkama kraujavimo priežiūra ir kraujavimo problema visada buvo aktuali. Atsirandant naujiems chirurginiams metodams, galima atlikti vis didesnes, radikalesnes operacijas, todėl tinkamas kraujavimo problemų sprendimas yra gyvybiškai svarbus.
Pristatome JAV kompanijos Haemonetics, turinčios daugiau nei 40 metų pasaulinę patirtį pažangių medicinos technologijų kūrimo srityje, daugiafunkcę autohemotransfuzijos „CellSaver®“ sistemą, skirtą operacinei chirurgijai, kai pacientas netenka daug kraujo.
Operuojant pacientą, dėl autohemotransfuzijos sistemos įrangos nereikia naudoti tiek daug donoro kraujo, nes grąžinamas surinktas ir koncentruotas paties paciento kraujas. Daugiafunkcė sistema iš operacinės žaizdos surenka paciento kraują, išfiltruoja nereikalingas medžiagas, pavyzdžiui, atskilusius audinius ar kaulų gabaliukus, ir pacientui grąžina aukščiausios kokybės autologinius eritrocitus. Naudojant kraujo surinkimo, plovimo ir koncentravimo sistemą, išvengiama alerginių reakcijų, išnyksta infekcijų pavojus, galimas perpilant net ir ištirtą donoro kraują, išlaikomas reikiamas hemoglobino lygis.
Tokia sistema pasaulyje naudojami gana plačiai, nes sumažina kontaminacijos pavojų, todėl gerėja gydymo kokybė, užtikrinamas greitesnis gijimas po operacijos, sistema saugesnė pacientui, nenaudojamas brangus donoro kraujas.
 
„BK medical“ – dubens dugno 3D tyrimas, žarnos sienelės sandaros analizė, intraoperacinė diagnostika (ultragarsiniai davikliai – lankstus laporaskopinis ultragarsinis daviklis, kurį turi tik gamintojo BK įranga).
 
Į pagalbą chirurgams skubame su retraktorių sistema „Integra™ Omni-Tract“, kuri pasižymi mentelių įvairove, mažų ir didelių laikančiųjų „rankų“ pasirinkimu bei leidžia gerai matyti operacinį lauką maksimaliai atitraukus minkštuosius audinius.
 
Siekiant, kad žaizdos gytų maksimaliai greitai, medicinos įtaigoms siūlome naudoti V.A.C. terapiją. Tai efektyviausias žaizdų gydymas, pasiekiamas taikant neigiamo slėgio terapiją ir aukščiausios kokybės priemones. Terapiją galima taikyti bet kurioje kūno vietoje: pilvo ar galvos srityse, pėdos ar plaštakos žaizdoms gydyti ir kt. Tam sukurti specialūs žaizdų apklotai, kurie puikiai tiks net sudėtingiausiais atvejais. Gydymo sėkmę užtikrina patentuota specialios kempinės gamybos technologija ir nuolatos kontroliuojamas slėgis visame žaizdos plote, nepriklausomai nuo paciento padėties ir veiklos. Pacientas gali laisvai judėti ir tai neturi terapijai jokio poveikio.
 
Specialiai kraujagyslių bei plastinei ir rekonstrukcinei chirurgijai siūlome EVRF aparatą, kuris greitai, neskausmingai ir saugiai šalina įvairių dydžių venas:  nuo Saphena Magna iki plonyčių voratinklinių. Venų varikozės gydymas su EVRF yra patikimas, pacientui sukelia minimalų diskomfortą ir duoda puikų klinikinį bei estetinį rezultatą (nelieka randų, kraujosruvų, neatsiranda pigmentacijos pokyčių). Aparatas veikia ultraaukšto dažnio (radijo bangų) metodu: 4 MHz dažnio bangos sukelia terminį efektą, dėl kurio koaguliuojamas kraujas kapiliaro spindyje.

Nefrourologija

Visiškai kompiuterizuota dubens srities perkvalifikavimo sistema. „Urostym“ yra atskiras daugiakanalis prietaisas, kuris leidžia gydytojams atlikti EMG biogrįžtamąją reakciją, spaudimo biogrįžtamąją reakciją ir elektros stimuliacijos terapiją per tą pačią sesiją arba atskirai.
Šlapimą galima tirti vertinant bendrąsias savybes, nau­dojant testo juosteles „prie ligonio lovos“. Dažniausiai naudojamas automatinis šlapimo analizatorius – pigus, greitas būdas pateikti daug rodiklių vienu metu, pusiau kiekybinis. Šlapimo tėkmės citometras, arba šlapimo mi­kroskopinių elementų analizatorius, – kiekybinis kūnelių, įskaitant cilindrus, tyrimas (suirusių ląstelių nenustato), tiriamas necentrifuguotas šlapimas, rezultatų ataskaita panaši į bendrojo kraujo tyrimo analizatoriaus ataskai­tą. Mikroskopija – tai galutinis įvertinimas, kiekybinis, orientacinis. Mikroskopuojant galimos didelės kiekybinių rodiklių paklaidos, tačiau kokybiniai rodikliai patikimes­ni. Dažniausiai tiriamas necentrifuguotas šlapimas. Tik mikroskopuojant kartais šlapimas centrifuguojamas ir vertinami rezultatai regėjimo lauke. Gali būti naudojami specialūs tyrimai ir reagentai.
 
Automatiniai šlapimo analizatoriai „Aution-Eleven AE-4020“ naudoja 10 parametrųAUTION Sticks 10EA“ šlapimo testų juosteles Glu, Pro, Uro, Bil, pH, Bld, Ket, Nit, Leu, S.G nustatyti ir 2 parametrųAUTION Screen“ šlapimo testų juosteles ankstyvai diabetinės nefropatijos diagnostikai: mikroalbuminui, kreatininui ir jų santykiui nustatyti. „PocketChem UA PU-4010“ – nedidelis, nešiojamasis, skirtas bendram šlapimo tyrimui atlikti. Greita ir paprasta – rezultatai gaunami per 60 sek.
 
Moduliniai elektrokonduktyviniai smūginės bangos litotriptoriai „Sonolith®“ „i-move“ ir „i-sys“ – klinikinis universalumas ekstrakorporinei litotripsijai ir endourologinėms procedūroms.
 
„iQ200“ sistema automatiškai identifikuoja ir ištiria mėginius su brūkšniniais kodais dešimties vietų mėginių stove maišydama, matuodama ir analizuodama. Dalelės klasifikuojamos naudojant nervinio tinklo vaizdo atpažinimą Automatine dalelių atpažinimo programine įranga (APR). Daugeliu atvejų autoklasifikacija gali būti atlikta su dideliu tikslumu, todėl mėginio rezultatai gali būti automatiškai pateikti be operatoriaus peržiūros ar intervencijos:
·„iQ®200 System“ – visiškai automatinė biocheminio ir citologinio šlapimo ištyrimo sistema.
· „iQ®200 Sprint“ – automatinis mikroskopavimo analizatorius.
· „iQ®200“ – automatinis mikroskopavimo analizatorius.

Šlapimo tyrimui ypač didelę įtaką turi įvairūs mėginio paruošimo (preanalizinio etapo) veiksniai, kurie gali lemti klaidingus rezultatus. Siekiant informatyvumo ir viso analičių spektro, rekomenduojama atlikti mišrų šlapimo tyrimą, kuris susidėtų iš biocheminio šlapimo tyrimo, atliekamo specialia juostele, ir mikroskopavimo, atliekamo automatiniais analizatoriais. Labai svarbus yra ir tinkamas šlapimo tyrimo laikas bei pagal tai pasirinkta mėginio talpa. Klinikinių ir laboratorinių standartų institutas (angl. CLSI) rekomenduoja šlapimo ėminius ištirti per 2 val. nuo jų surinkimo, kitu atveju jie turi būti konservuojami atsižvelgiant į reikiamus tyrimus. Standartiniai indeliai ar vakuuminiai mėgintuvėliai be jokių priedų yra tinkami tik tiems šlapimo mėginiams, kurie bus ištirti per 2 valandas. Kompanijos „Becton Dickinson“ vakuuminiuose šlapimo surinkimo mėgintuvėliuose šlapimas stabilus išsilaiko gerokai ilgiau. „BD Vacutainer® Plus UA Preservative“ mėgintuvėliai su rezultato neiškreipiančiu chlorheksidino konservantu biocheminiam ir nuosėdų mikroskopijos tyrimui yra kliniškai validuoti ir garantuoja mėginio stabilumą net iki 72 valandų laikant kambario temperatūroje. Į „BD Vacutainer® Plus C&S Preservative“ su rezultatams įtakos nedarančiu boro rūgšties konservantu šlapimas renkamas pasėliui tirti. Šiame mėgintuvėlyje šlapimo mėginys mikrobiologiniam tyrimui išlieka stabilus iki 48 valandų laikant kambario temperatūroje.

Neurochirurgija

Neurochirurgija – specializuota chirurgijos sritis, apimanti stuburo, galvos, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligas ir būkles, kurios gydomos chirurginiu būdu.
 
Be kitų reikalingų priemonių, operacijai siūlome „DuraGen“ kietojo smegenų dangalo pakaitalą, kuris yra tarpinis variantas tarp paprastai dedamo bei siuvamo pakaitalo. Šis smegenų pakaitalas gali būti naudojamas
· neurochirurgijai;
· spinalinei chirurgijai.

Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Plastinė, arba kosmetinė, ir rekonstrukcinė chirurgijos yra tarpusavyje labai glaudžiai susijusios sritys. Plastinės chirurgijos technikomis iš esmės modeliuojama žmogaus išorė, keičiama, atkuriama ar tobulinama išvaizda. Audinių plastikos prireikia tais atvejais, kai tenka atkurti audinių vientisumą pašalinus randą, auglį, po nudegimų, esant lėtinėms žaizdoms, taip pat operuojant dėl estetinių indikacijų.
Rekonstrukcinės, arba atkuriamosios, chirurgijos esmę sudaro funkcijos atkūrimas. Rekonstrukcinėmis operacijomis gali būti siekiama sugrąžinti dėl traumų, nudegimų, onkologinių ligų ar kitų priežasčių prarastas įvairias organizmo funkcijas, pavyzdžiui, pirštų judesius.
 
Siūlome tiek instrumentus, naudojamus operacijų metu, tiek išskirtinės kokybės implantus, odos pakaitalus ir nosies įtvarus.
 
Išskirtiniai produktai:
· „Colorado micro“ pjovimo adata dėl unikalių savybių yra geriausias pasirinkimas elektrochirurgijai. Adatos galiukas neįtikėtinai aštrus, be to, ji atspari karščiui, todėl ilgiau išlieka aštri.
· IDRT – ODOS PAKAITALAS – vieno ir dviejų sluoksnių kalogeninė membrana, skirta pažeistų audinių plastikai.
· „Medpor“ chirurginiai implantai yra pagaminti iš didelio tankio polietileno. Polietilenas chirurginių implantų gamyboje naudojamas jau ilgai. „Medpor“ struktūra yra poringa ir leidžia kauliniam audiniui įaugti į implantą. „Medpor“ implantus galima karpyti ir pritaikyti jų formą tiksliai prie paciento anatomijos.
· Su „Denver“ nosies įtvaro rinkiniu sumažinsite edemų atsiradimą po nosies operacijos ar traumos. Lengvai formuojamas, tvirtas aliuminis išlaiko nosies kaulus reikiamoje pozicijoje. Keli sluoksniai perdengimų sušvelnina suspaudimą. Dorsalinis pagrindas sumažina odos raukšlėtumą.
Pateikta 72 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

Urostym (biofeedback for pediatry)

Visiškai kompiuterizuota dubens srities perkvalifikavimo sistema. Urostym yra atskiras, daugiakanalis prietaisas, kuris leidžia gydytojams atlikti EMG biogrįžtamąją reakciją, spaudimo biogrįžtamąją reakciją ir elektros stimuliacijos terapiją per tą pačią sesiją arba atskirai.
Sistema pateikia duomenis, kurie gali padėti gydant tokias ligas kaip šlapimo nelaikymas, šlapimo nelaikymas streso metu, išmatų nelaikymas, šlapimo užsilaikymas ir dubens skausmai.

Daugiau informacijos: http://www.laborie.com/Product/ProductDetail.aspx?pid=7

Šviesolaidžiai

Šviesolaidžių ilgiai nuo 180 cm iki 360 cm, diametrai nuo 2,5 mm iki 6,5 mm. Prie šių šviesolaidžių yra galimybė prijungti STORZ, ACMI, OLYMPUS, WOLF adapterius.

Daugiau informacijos: http://www.luxtec.com/

Galvinis švieso laikiklis (operacinio lauko apšvietiklis tvirtinamas ant galvos) - Headlights

Svoris - 297 g,
Rėmas sukomplektuotas su operacinio lauko apšvietikliu, turinčiu apšviečiamo ploto dydžio reguliavimą.

Daugiau informacijos: http://www.luxtec.com/

Galvinis šviesos laikiklis (ant galvos tvirtinamas operacinio lauko apšvietiklis ) - Headlights

Svoris - 297 g.
Rėmas sukomplektuotas su operacinio lauko apšvietikliu, turinčiu apšviečiamo ploto dydžio reguliavimą.

Daugiau informacijos: http://www.luxtec.com/

Šviesos šaltinis- MLX- LightSources- MLX

300 W Ksenono šviesos šaltinis su 4 jungtimis (Olympus, Storz, Wolf, ACMI)
Turi lempos laiko darbinį indikatorių,
Darbinis lempos laikas - 1000 val.

Daugiau informacijos: http://www.luxtec.com/