Profesionalams Laboratorinė medicina Citologija ir Patologija

Citologija – vienas pačių seniausių ir plačiausiai naudojamų metodų pasaulyje. Ypač daug ginekologinių mėginių dėl gimdos kaklelio vėžio yra tiriama citologijos metodais. Diagnostikai judant į priekį, nuo klasikinės citologijos po truputį pereinama prie skystosios citologijos, kuri užtikrina ir geresnę mėginio kokybę, ir daugiau diagnostinių galimybių iš vieno mėginio, tad – ir tikslesnė diagnozę.
 
Klasikinės citologijos metodu galima nustatyti ir pamatyti tik ląstelių pakitimus, kai liga jau būna prasidėjusi, o, naudojant skystosios citologijos technologiją „BD SurePath“, pakitimus galima diagnozuoti gerokai anksčiau ir tiksliau.
 
Skystosios citologijos „BD SurePath“ technologija – šiuo metu pasaulyje analogų neturinti sistema, turinti visiškai automatinį mėginių apdorojimą ir vertinimą, pasižyminti dideliu našumu ir itin dideliu patikimumu. Taip pat „BD SurePath“ technologija išsiskiria tuo, kad, prieš imant ėminį, pacientei nereikia iš anksto pasirengti, įvairūs lubrikantai neturi įtakos testo rezultatų kokybei. Iš tos pačios terpės galima atlikti kitus molekulinius tyrimus, įskaitant ŽPV nustatymą DNR hibridizacijos metodu, chlamidijų ir gonorėjos nustatymą „BD Probetec ET“ sistema, taip pat – kitas lytiškai plintančias infekcijas.
 
„BD SurePath“ ginekologinių ir neginekologinių mėginių apdorojimo ir dažymo sistema taip pat pasižymi ne tik dideliu našumu, bet ir itin mažu nekokybiškų tepinėlių skaičiumi.
Pateikta 3 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

Becton Dickinson FocalPoint automatizuota citologinio tepinėlio peržiūros sistema

Sistema, skirta gimdos kaklelio patologijoms tirti. BD FocalPoint sistema galima tirti įprastinius, ir iš skystosios terpės paruoštus mėginius.

Becton Dickinson PrepStain automatizuota stiklelių paruošimo ir dažymo sistema

Becton Dickinson PrepStain automatizuota stiklelių paruošimo ir dažymo sistema, skirta ginekologiniams ir neginekologiniams mėginiams ruošti. Sistema  per valandą gali paruošti 48 stiklelius: naudojant specialią technologiją, ląstelės ant stiklelio išklojamos plonu sluoksniu, kas palengvina ir pagreitina tepinėlio vertinimą.

Citologinio ginekologinio ėminio į skystą terpę surinkimo rinkinys SUREPATH

  • Su SUREPATH rinkiniu į laboratoriją keliauja 100 proc. paimtų ląstelių.
  • Šepetėlio galvutė paėmus ėminį įmetama į buteliuką su terpe ir taip keliauja laboratoriją. 
  • Išvengiama nekokybiškų, klaidingų tyrimo rezultatų ir medžiagos ėmimo tyrimui nebereikia kartoti. Proceso metu ląstelės yra koncentruojamos ir atskiriamos nuo nereikialingų priemaišų (pvz.: kraujo, uždegiminės medžiagos lubrikantų ir pan.) tankio gradiento pagalba, todėl lieka tik diagnostikai svarbios ląstelės.
  • Iš skystosios terpės Surepath atliekant ockocitologinį tepinėlį užtikrinama geresnė tepinėlio kokybė. Mėginio paruošimas ir stikliuko dažymas  yra automatizuoti tad visas pocesas yra standartizuojamas, kas padeda sumažinti nekokybiškų tepinėlių skaičių.
  • SUREPATH surinkimo procesas suteikia galimybę prireikus atlikti pakartotinį testavimą iš likusių skystojoje terpėje ląstelių, tuo pačiu užtikrinamas efektyvesnis pacientų duomenų valdymas.
Visa tai padeda tiksliau nustatyti diagnozę.