Profesionalams Specializuotoms medicinos įstaigoms Kardiologija

Kardiologijoje laboratoriniai tyrimai labai svarbūs. Šiandien miokardo infarkto diagnostika neįsivaizduojama be laboratori­nių tyrimų. Be įprastinių simptomų ir požymių (skausmo, elektrokardiografinių pokyčių), labai didelis vaidmuo diagnozuojant miokardo infarktą tenka didelio jautrumo širdies raumens pažaidos žymenų tyrimams, pirmiausia – troponinų, be kurių šiandien miokardo infarktas nediagnozuojamas. Natriureziniai peptidai taip pat labai plačiai naudojami tiek širdies nepakankamumui nustatyti arba šio lėtinio proceso eigai įvertinti, gydymui kontro­liuoti, tiek ūminio miokardo infarkto atveju prognozei numatyti.
 
Kategorijoje pristatome sprendimus, priemones ir prietaisus, naudojamus intervencinei ir neintervencinei kardiologijai, bei priemonę miego apnėjos diagnostikai.
Pateikta 76 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

Miego apnėjos diagnostikos prietaisas – WatchPAT™

WatchPAT™ – moksliškai validuotas, portatyvus miego apnėjos diagnostikos prietaisas, kuris naudoja inovatyviausią technologiją, kad būtų užtikrintas tikslus patikrinimas ir aptikimas, siekiant efektyvaus miego apnėjos gydymo.
WatchPAT patikimumas įvertintas atliekant validumo studiją kartu su polisomnografu (PSG).

Neinvazyvus kraujagyslių endotelio funkcijos analizatorius – EndoPAT

Ilgiau nei dešimtmetį endotelio disfunkcija medikų bendruomenėje buvo pripažįstama kaip jungtis tarp rizikos faktorių ir klinikinių ligų. Tai anksčiausiai aptinkama kardiovaskulinių ligų stadija. Be to, ji yra gydoma ir, ne taip kaip aterosklerotinės plokštelės, kurias ji sukelia, yra atstatomojo pobūdžio.
EndoPAT pasaulyje pirmaujantis medicininis prietaisas neinvazyviam kraujagyslių endotelio funkcijos įvertinimui.

Aplanacinis tonometras – SphygmoCor

Neinvazyvus  centrinio kraujospūdžio, periferinių kraujagyslių standumo, pulsinės bangos greičio, pagrindinių širdies darbo parametrų matavimo ir kardiovaskulinės rizikos įvertinimo prietaisas.
Tai „auksinis standartas", daugelį metų naudojamas tiek pacientų širdies-kraujagyslių būklės tyrimui, tiek ir pasaulinėse multicentrinėse preparatų veiksmingumą tiriančiose studijose. Matavimų duomenų tikslumas patvirtintas invazyviais metodais.
Prietaisas skirtas kardiologams, kitų sričių specialistams bei bendrosios praktikos gydytojams, mokslininkams.

TEG5000 tromboelastografijos analizės sistema

TEG 5000 tromboelastografijos analizės sistema pateikia išsamią paciento hemostazės būklės analizę, padedančią paskirti efektyvesnį gydymą. TEG 5000 sistema informuoja apie hemoragijos ar trombozės riziką, parodydama:

  • krešulio formavimosi įvertinimą;
  • krešulio stiprumą ir stabilumą;
  • trombocitų efektyvumą, krešėjimo faktorių ir ląstelių tarpusavio sąveiką;
  • maksimalią trombocitų funkciją;
  • hemoragijos ir trombozės riziką nustatant fibrinolizę;
  • paciento inhibiciją antikoaguliantais ar antiagregantais.

AGE Reader - neinvazyvus prietaisas, kardiovaskulinės rizikos įvertinimui

Revoliucinės technologijos dėka “AGE Reader”, neinvaziniu būdu matuodamas odos autofluorescenciją,  nustato kardiovaskulinę riziką:

  • Cukrinio diabeto komplikacijų
  • Inkstų nepakankamumo
  • Neurologinių pažeidimų
  • Kardiovaskulinių ligų
Kviečiame susipažinti su gamintojo informacija apie “AGE Reader” produktą bei sužinoti daugiau apie galutinius glikolizacijos produktus ir kardiovaskulinę riziką.

“Su šiuo prietaisu gydytojas gali nesunkiai nustatyti, kokio sunkumo komplikacijos gresia jo diabetu sergančiam pacientui”- teigia gyd. Helen Lutgers – „Kuo anksčiau nustatome CD komplikacijas, tuo didesnės galimybės jų išvengti.“