Profesionalams Laboratorinė medicina Klinikinė imunologija

Imunologija – mokslas apie imunitetą, jo veiklos ląstelinius, molekulinius ir genetinius mechanizmus.
 
Klinikinė imunologija – tai klinikinė ir laboratorinė disciplina, nagrinėjanti imuninių reakcijų sukeltų patologinių procesų etiologiją, patogenezę bei kliniką, neinfekcinių ir infekcinių ligų imunodiagnostiką, imunoterapiją ir imunoprofilaktiką.
 
Siūlome imunofermentinius (ELISA), imunofluorascencinius ir patvirtinamųjų tyrimų reagentų rinkinius, skirtus autoimuninių ligų (jungiamojo audinio ligų grupės, gastrito, vaskulito, kepenų ir kt. ligų) diagnostikai. Gamintojai, kuriems atstovaujame, – savo srities lyderiai, todėl galime pasiūlyti platų analičių spektrą ir garantuoti aukštą produktų kokybę, nes visi reagentų rinkiniai atitinka aukščiausią ES direktyvos 98/79/EC standartą, taikomą in vitro diagnostikai.
 
Automatinė nefelometrijos sistema plazmos baltymų tyrimams yra su viduje integruotu kompiuteriu ir liečiamu skystųjų kristalų ekranu.
 
Nefelometrijos metodas leidžia pasiekti didelį jautrumą su mažu variacijos koeficientu, todėl suteikia tikslią galimybę tikrinti padidėjusį antigenų kiekį. „Radim Delta“ nefelometrija užtikrina greitą, tikslų ir patikimą rezultatą.
Pateikta 13 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

ALFA - greitam alergijos nustatymui

ALFA (Allergy Lateral Flow Assay) testas kokybiniam specifinio IgE nustatymui žmogaus kraujyje, serume arba plazmoje
Yra galimybė pasirinkti 1 arba 8 reakcijų kasetes, ir naudoti atskirus alergenus (virš 80) arba jų mišinius.
 
Testo privalumai
• Trumpas tyrimo atlikimo laikas (iki 20 min.);
• Tinka bet kokiam mėginiui: kraujui, serumui arba plazmai;
• Aukšta koreliacija su odos dūrio (Prick) testais ir in vitro diagnostikos metodais.

DIASPOT

 Technologija

DIA Spot testai paremti imunofermentiniu metodu. Tyrimo metu inkubuojant praskiestą serumą antikūnai, jei jų yra, susijungia su specifiniais antigenais esančiais ant mikroceliuliozinės membranos. Nesusijungę ar pertekliniai antikūnai yra pašalinami plovimo metu, po kurio seka inkubacija su  AP konjuguotais ožkos antikūnais, kurie susijungia su antigeno-antikūno kompleksu. Po antrojo plovimo, pašalinus konjugato perteklių yra pridedamas substrato tirpalas. Violetiniai taškai atsiradę ant membranos strypelių rodo reakciją; spalvos intensyvumas tiesiogiai proporcingas antikūnų kiekiui mėginyje.
  • Galimybė nustatyti daugiau nei 12 auto-antikūnų;
  • Reagentai, kontrolės turi spalvinį žymėjimą ir paruošti naudoti;
  • Kokybiniai ir pusiau kiekybiniai rezultatai lengvai interpretuojami;
  • Galimybė naudoti Neptune Quantification Software programinę įrangą;
  • DIA Spot testai gali būti automatizuojami ant atvirų sistemų (Tecan, Medtec, ...) arba NEPTUNE automatinio analizatoriaus.

IFA

Netiesioginės imunofluorascencijos rinkiniai, skirti:

  • kiekybiniam antinuklearinių  antikūnų (ANA), anti-mitochondrinių antikūnų (AMA), antikūnų prieš lygiuosius raumenis (ASMA) ir antikūnų prieš skrandžio parietalines  ląsteles (AGPA) nustatymui serume ar plazmoje.
  • kiekybiniam antinuklearinių  antikūnų (ANA), anti-mitochondrinių antikūnų (AMA), KLM ir antikūnų prieš skrandžio parietalines  ląsteles (AGPA) nustatymui serume ar plazmoje.
  • pusiau kiekybiniam anti-meloperoxidazės antikūnų (MPO), anti-neutrofilinių citoplazmos antikūnų (ANCA), anti-proteinazės 3 antikūnų nustatymui serume ar plazmoje.  Galimybė pasirinkti rinkinius su skirtingų dydžių stikleliais, fiksuotais etanolyje ir cANCA kontrole,  arba fiksuotais  formaline pANCA kontrole.

ELISA

Platus spektras reagentų, skirtų autoimuninių ligų diagnostikai, rinkinių. Reagentų rinkiniai atitinka aukščiausius Europos sąjungos sandartus ir yra sertifikuoti IVD.

Nefelometrijos sistema Radim Delta

Automatinė nefelometrijos sistema plazmos baltymų tyrimams, su viduje integruotu kompiuteriu ir liečiamu skystųjų kristalų ekranu.
Nefelometrijos metodas leidžia pasiekti didelį jautrumą su mažu variacijos koeficientu, todėl suteikia tikslią galimybę tikrinti padidėjusį antigenų kiekį. Radim Delta nefelometrija užtikrina greitą, tikslų ir patikimą rezultatą.