Profesionalams Laboratorinė medicina Laboratorinė hematologija

Automatizuotas kraujo ląstelių tyrimas/bendras kraujo tyrimas – pats pirminis profilaktinis laboratorinis kraujo tyrimas, rodantis eritrocitų, trombocitų, leukocitų kiekius, tūrį, formą, pasiskirstymą pagal rūšį. Jei visi bendro kraujo tyrimo rodikliai atitinką normas, galima teigti, kad išsityręs asmuo iš esmės yra sveikas. BKT parodo uždegimus, padeda atskirti bakterinės kilmės ir virusinės kilmės infekcijas.
 
Mūsų siūlomi naujausi šveicariški hematologiniai analizatoriai užtikrins geriausią rezultato kokybės bei kainos santykį. Tai vieni ekonomiškiausių, mažiausiai reagentų sunaudojančių (30–40 proc. mažiau palyginti su kitais) hematologinių analizatorių Lietuvos rinkoje.
 
UAB „Interlux“ siūlo automatinį kraujo tepinėlių mikroskopijos analizatorių „HemoFAXS“ (gamintojas – „TissueGnostics“, Austrija) bei kraujo tepinėlių dažymo centrifugą „Wescor“. Tai aukštoji technologija Jūsų laboratorijoje.  Kraujo tepinėlių analizatoriaus „HemoFAXS“ veikimas pagrįstas patentuotomis technologijomis, tokiomis kaip „Support Vector Machine“, bei eritrocitų morfologijai skirta „Well-structured format“ (greita eritrocitų analizė).
 
Eritrocitų nusėdimo greitis yra tyrimas, kuris parodo, kad organizme vyksta uždegiminiai procesai. ENG taip pat padidėja esant audinių nekrozei, nėštumo metu, patiriant stresą ir įtampą. Tyrimas pagrįstas kraujo baltymų savybe sulipti vienam su kitu. ENG tyrimo metu matuojama, kaip greitai eritrocitai, sumaišyti su kraujo krešėjimą stabdančia medžiaga, nusėda stikliniame vamzdelyje. Jei eritrocitai yra sulipę dėl uždegimo ar nekrotinių pokyčių, stikliniame vamzdelyje jie nusės į dugną greičiau. Eritrocitų nusėdimo greitis yra matuojamas milimetrais per valandą (mm/h). Kai uždegiminiai reiškiniai sumažėja (pavyzdžiui, gydant), eritrocitų nusėdimo greitis sumažėja.
 
ENG nustatomas pasitelkiant naujausią technologiją („Alifax“) – kiekybinę kapiliarinę fotometriją. Tyrimas atliekamas per ypač trumpą laiką – 20 sekundžių, tyrimo rezultatas pateikiamas pagal Westergreną po 1 val. Tyrimui atlikti naudojamas EDTA vakutaineris su veniniu krauju arba kapiliarinis kraujas.
 
Per metus Lietuvoje diagnozuojama maždaug 5 000 venų trombozės atvejų, todėl labai svarbu greitai ir tiksliai nustatyti ligą. Diagnostikoje naudojant analitiškai ir kliniškai tikslius reagentus, D-dimerų rodiklis – vienas naudingiausių, kai reikia greitai įvertinti su trombozės rizika susijusią būklę. Be to, jis svarbus vertinant tokius trombozės rizikos veiksnius, kaip insultas, hemoragija, neseniai atliktos chirurginės operacijos, DIK sindromas, nėštumas, geriamųjų kontraceptikų vartojimas, infekcijos ir kt. Visiškai pasitikėti galima tik tokiais tyrimo rezultatais, kurie gaunami tiriant šiuolaikiška įranga su jautriais sertifikuotais reagentais. Vienas patikimiausių rinkoje D-dimerų tyrimas, įvertintas ir JAV maisto ir vaistų kontrolės tarnybos (FDA), yra „Instrumentation Laboratory“ (IL) „HemosIL® D-Dimer HS 500“.
 
Šių reagentų neigiama prognozinė vertė šimtaprocentinė. Imunoturbidimetrinis automatinis tyrimas, kuriam naudojami latekso pagrindu sukurti reagentai, atliekamas labai greitai (< 5 min.). Be to, mėginyje esančių reumatoidinio faktoriaus, hemoglobino ar trigliceridų įtaka tyrimo rezultatui itin menka, nes matavimo bangos ilgis yra už jų poveikio ribos.
 
ACL TOP analizatorių sistemos su „Hemosil“ reagentais – greita, patikima ir tikslu.
Pateikta 20 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

TEG5000 tromboelastografijos analizės sistema

TEG 5000 tromboelastografijos analizės sistema pateikia išsamią paciento hemostazės būklės analizę, padedančią paskirti efektyvesnį gydymą. TEG 5000 sistema informuoja apie hemoragijos ar trombozės riziką, parodydama:

 • krešulio formavimosi įvertinimą;
 • krešulio stiprumą ir stabilumą;
 • trombocitų efektyvumą, krešėjimo faktorių ir ląstelių tarpusavio sąveiką;
 • maksimalią trombocitų funkciją;
 • hemoragijos ir trombozės riziką nustatant fibrinolizę;
 • paciento inhibiciją antikoaguliantais ar antiagregantais.

ACL TOP 700 analizatorius

Didelio našumo (iki 360 protrombino testų per valandą), ACL TOP 700 analizatoriai yra visiškai automatizuoti, patogūs, turintys išsamų analičių pasirinkimą, didinantį laboratorijos personalo našumą ir pagerinantį pacientų sveikatos priežiūrą didelio srauto laboratorijose. ACL TOP 700 CTS užtikrinasaugumą, dirbant su uždarų mėgintuvėlių kamštelių pradūrimo moduliu. ACL TOP 700 LAS su mėginio paėmimu išorėje yra integruojamas kartu su laboratorijos automatizavimo sistemomis didelio srauto laboratorijose.

  ACL TOP 700 CTS ACL TOP 700
Našumas (PT/val.) 270 360
Talpinamų mėginių skaičius analizatoriuje 120 120
Talpinamų reagentų skaičius analizatoriuje 60 60

ACL TOP 500 analizatorius

ACL TOP 500 analizatoriai:

 •  skirti vidutinės apimties laboratorijoms
 • automatizuoja analizės procesą, didinant vartotojo darbo našumą,
 • platų testų pasirinkimas suteikia krešėjimo diagnostikos laboratorijoms naujas galimybes ligų diagnostikoje.
Našumas (PT/val.) 240
Talpinamų mėginių skaičius analizatoriuje 80
Talpinamų reagentų skaičius analizatoriuje 40

ACL TOP 300 analizatorius

Mažo ir vidutinio krešėjimo tyrimų srauto laboratorijoms, atliekančioms rutininius ir specialiuosius testus. Kompaktiško dydžio, visiškai automatinis analizatorius ACL TOP 300 CTS leidžia užtikrinti greitą ir tikslų tyrimų atlikimą.

ACL TOP 300 CTS taip pat gali būti naudojamas, kaip gretutinis arba atsarginis analizatorius kartu su ACL TOP 700 arba ACL TOP 500 CTS sistemomis.

Našumas (PT/val.) 110
Talpinamų mėginių skaičius analizatoriuje 40
Talpinamų reagentų skaičius analizatoriuje 26
 

Automatinis eritrocitų nusedimo greičio analizatorius Roller 20PN

ENG nustatomas pasitelkiant kiekybinę kapiliarinę fotometriją.
Tyrimas atliekamas per 20 sekundžių, tyrimo rezultatas pateikiamas pagal Westergren metodą po 1 val.
Tyrimui atlikti naudojamas EDTA vakuuminis mėgintuvėlis su veniniu (150μl) arba kapiliariniu (30μl) krauju.

 • Patikimi tyrimo rezultatai - analizatorius sukalibruotas pagal referentinį Westergren metodą (rezultatų koreliacija >98%).Saugus - tyrimas atliekamas neatkimšus vakutainerio su paciento krauju.
 • Galimybė įsigyti specialiai šiam analizatoriui skirtą vidinę ir išorinę kokybės kontrolę, bei vidinę statistinę kokybės kontrolę