Profesionalams Naujienos Interlux tapo Maisto papildų gamintojų asociacijos nare

Interlux tapo Maisto papildų gamintojų asociacijos nare

Kompanija Interlux, Lietuvoje ir Baltijos regione tiekianti tokius pirkėjų įvertintus, aukščiausios kokybės ir patikimumo maisto papildus kaip Alkymer, Biorela, Biolatte ir kt., tapo Maisto papildų gamintojų asociacijos (MPGA) nare. Maisto papildų gamintojų asociacija vienija 19-ka Europos Sąjungos bei kitų šalių narių maisto papildų, specialiosios paskirties maisto produktų gamintojų ir jų atstovų Lietuvoje. 
 
Pasak Interlux vadovo dr. Audriaus Matuzevičiaus, įmonės misija – gerinti žmonių sveikatą, kurti vertę pacientams ir medicinos personalui. „Misiją įgyvendiname atstovaudami tik aukščiausius kokybės standartus užtikrinančius ir inovatyviausius produktus kuriančius tiekėjus, garantuodami sąžiningą ir atsakingą informacijos sklaidą, inicijuodami bei dalyvaudami sveiką gyvenseną skatinančiuose projektuose“, - vardija dr. A. Matuzevičius.

Interlux, prisijungusi prie MPGA, taip pat aktyviai prisidės prie MPGA vystomų veiklų ugdant protingą ir saikingą maisto papildų vartojimą, nes kiekvienam žmogui labai svarbu neperžengti saikingo vartojimo ribos ir atsiminti, jog  maisto papildų vartojimas turi būti derinamas su sveiku gyvenimo būdu bei reikalingu medicininiu gydymu.

Daugiau nei 20 metų patirtį saugios medicinos ir profesionalių sprendimų pacientui ir medicinos personalui srityse turinti kompanija Interlux  į sveikos gyvensenos produktų rinką žengė matydama, jog sukaupta patirtis pasitarnaus atrenkant efektyviausius ir patikimiausius sveikatą gerinančius produktus, kuriuos pirkėjų patogumui galima įsigyti modernioje platformoje – el. parduotuvėje  www.hifamed.lt .

Patogioje, į bet kurį Lietuvos kampelį prekes pristatančioje elektroninėje parduotuvėje www.hifamed.lt klientų sveikatai  galima rasti arti 50 skirtingų pavadinimų kokybiškų ir saugių maisto papildų imuniteto stiprinimui, įvairių susirgimų profilaktikai, lieknėjimui ir kt. www.hifamed.lt  taip pat turi ypač platų priemonių savityrai ir pasitikrinimui namuose asortimentą.