Profesionalams Laboratorinė medicina Preanalitika

Vienas svarbiausių preanalizinio laboratorinio etapų akcentų tas, kad beveik 25 proc. klaidų, tiesiogiai lemiančių paciento gydymą, įvyksta būtent šiuo etapu. Todėl labai svarbu, kad tiriamoji medžiaga pasiektų laboratoriją laiku ir išliktų kokybiška, kas priklauso nuo mėginio paėmimo, laikymo ir pergabenimo sąlygų. Taip pat tuo metu labai svarbu apsaugoti ir medikus: atsitiktinis susižeidimas naudota adata yra dažniausia medikų atsitiktinio profesinio kontakto su krauju plintančia infekcija priežastis. Dažniausiai tai įvyksta adatomis su spindžiu imant veninio kraujo mėginį laboratoriniam tyrimui. Nustatyta, kad dažniausiai susižeidžiama po panaudojimo bandant adatą uždengti kamšteliu ir (arba) bandant ją išmesti į atliekų surinkimo konteinerį. Viena veiksmingiausių apsisaugojimo priemonių – saugių medicininių priemonių naudojimas.
 
Klientams teikiame efektyviausias priemones saugiai ir kokybiškai paimti, saugoti ir transportuoti  mėginį bei užtikrinti medicinos personalo saugumą. Tai – gamintojo BD arterinio kraujo ėmimo švirkštai, saugios priemonės, vakuuminės šlapimo ėmimo ir transportavimo sistemos, kontakto metu aktyvuojami lancetai, mikromėgintuvėliai, mėgintuvėliai ir t. t.
Pateikta 28 produktai(-as)
Produktų kiekis puslapyje

Arterinio kraujo ėmimo švirkštai

 • antikoaguliantas - sausu kalciu balansuotas ličio heparinas
 • naudojamas pH/kraujo dujų, elektrolitų (tame tarpe jonizuoto kalcio), metabolitų, CO oksimetrijos, šlapalo ir kreatinino tyrimams

Saugi medicinos priemonė – kas tai?

Atsitiktinis susižeidimas naudota adata yra dažniausia medikų atsitiktinio profesinio kontakto su krauju plintančia infekcija priežastis. Dažniausiai tai įvyksta veninio kraujo mėginio ėmimo laboratoriniam tyrimui metu, naudojant adatas su spindžiu. Nustatyta, jog dažniausiai susižeidžiama po panaudojimo bandant adatą užkimšti kamšteliu ir (arba) bandant ją išmesti į atliekų surinkimo konteinerį. Viena efektyviausių apsisaugojimo priemonių - saugių medicininių priemonių naudojimas.

Saugi vakuuminė šlapimo ėmimo ir transportavimo sistema

 • Uždara sistema standartizuoja šlapimo mėginį ir supaprastina ėmimą bei transportavimą (į laboratoriją šlapimo mėginiai pristatomi kartu su kraujo mėginiais);
 • Šlapimo mėginys iš šlapimo surinkimo indelio pritraukiamas tiesiai į vakuuminį mėgintuvėlį;
 • Mėgintuvėlių kamštelių spalvinis žymėjimas (geltonas - be priedų; margas - su priedais);
 • Tinka ir automatiniams šlapimo analizatoriams;
 • Tinka atlikti biocheminį juostelinį, biocheminį analizatorinį, citologinį ir mikrobiologinį tyrimus.
 • Šlapimo ėmimo sistema susideda iš:
 • Specialaus vakuuminio mėgintuvėlio, kuriame esantis tiksliai dozuotas vakuumas pritraukia reikiamą šlapimo kiekį;
 • Šlapimo surinkimo indelio (pritaikyto vakuuminiam mėgintuvėliui);
 • Universalaus šlapimo ėmimo prietaiso (jeigu naudojamas kitoks šlapimo surinkimo indelis).
Stabilūs ir patikimi tyrimo rezultatai 48 val. kambario temperatūroje.
Daugiau informacijos: www.bd.com

Mišrūs produktai

 • Timpos (vienkartinės ir daugkartinės)
 • Panaudotų adatų surinkimo konteineriai
 • Kraujo dispenseris iš vakuuminio mėgintuvėlio tepinėlių darymui

Lancetai

BD Microtainer® - kontakto metu aktyvuojami lancetai
Tai saugūs poodinio sluoksnio lancetai. Ergodinamiško dizaino. Patogu laikyti atliekant punkciją. Aktyvuojamas tik kontakto su oda metu, taip apsisaugoma nuo atsitiktinio dūrio. Po naudojimo ašmenys automatiškai įtraukiami į lanceto korpusą. Lancetas palieka smulkų, švarų chirurginį pjūvį, kuris visada yra vienodo gylio ir ilgio (užtikrina gerą kraujo tėkmę).
BD QuickHeelTM lancetas skirtas neišnešiotiems naujagimiams ir kūdikiams.